Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiGallery

 

 Gradat.....

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Gradat..... Empty
MesazhTitulli: Gradat.....   Gradat..... EmptyThu Sep 18, 2008 11:03 am

Na thoni personazhin tuaj te preferuar!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Gradat..... Empty
MesazhTitulli: Re: Gradat.....   Gradat..... EmptyFri Sep 19, 2008 5:01 am

MIA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Gradat..... Empty
MesazhTitulli: Re: Gradat.....   Gradat..... EmptyFri Sep 19, 2008 6:49 am

ok pra!Grada po vjen!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Gradat..... Empty
MesazhTitulli: Re: Gradat.....   Gradat..... EmptyFri Sep 19, 2008 9:10 am

po mir eshte eli lol
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Gradat..... Empty
MesazhTitulli: Re: Gradat.....   Gradat..... EmptyFri Sep 19, 2008 11:06 am

tashme e dini, fanse e Camit dhe Benjas!
ose nese nuk del (eshte goxha e gjate), beje "fanse e Marizzes"!

e di ti me mire ate pune!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Gradat..... Empty
MesazhTitulli: Re: Gradat.....   Gradat..... EmptyFri Sep 19, 2008 12:50 pm

jo jo,ka 2 grada
**Fan de Lu**
**Fan de Cami**!
Un po ta ve fan de cami!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Gradat..... Empty
MesazhTitulli: Re: Gradat.....   Gradat..... EmptyFri Sep 19, 2008 2:12 pm

ah, ne rregull!

sigurisht "fan de Cami"!
sbesoj se e vije ne dyshim!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Gradat..... Empty
MesazhTitulli: Re: Gradat.....   Gradat..... EmptySat Sep 20, 2008 7:30 am

normaalee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Gradat..... Empty
MesazhTitulli: Re: Gradat.....   Gradat..... EmptySat Sep 20, 2008 7:50 am

personazhet e praferuara jane : camila benjamin luisana dhe felipe te gjith i dua njesoj nuk mund ti ndaj per mua tet 4 jan nr. 1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Gradat..... Empty
MesazhTitulli: Re: Gradat.....   Gradat..... EmptySat Sep 20, 2008 7:52 am

e di poooooor di gjithashtu qe ke pref. camin!ate do te vej!
P.S:edhe un i dua te 4 eeeeeee!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
sigi
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
sigi


Numri i postimeve : 20
Registration date : 18/09/2008

Gradat..... Empty
MesazhTitulli: Re: Gradat.....   Gradat..... EmptySat Sep 20, 2008 11:25 am

Lu!kjo dihet tani!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Gradat..... Empty
MesazhTitulli: Re: Gradat.....   Gradat..... EmptySat Sep 20, 2008 12:22 pm

ok eli ateher fan de cami
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Gradat..... Empty
MesazhTitulli: Re: Gradat.....   Gradat..... Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gradat.....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato  :: Pre-Forum :: Ndihme-Kerkesa-Probleme-
Kërce tek: