Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimiGallery

 

 Cila pytje ...????

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Cila pytje ...???? Empty
MesazhTitulli: Cila pytje ...????   Cila pytje ...???? EmptyFri Sep 19, 2008 12:45 pm

A keni bezdi per ndonje pyetje qe ju bejne te tjeret, qe nuk do te donin te jepni pergjigje,

Dhe si do te pergjigjeshit atij personi qe ju ben pyetjen e padeshiruar.???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Cila pytje ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila pytje ...????   Cila pytje ...???? EmptyFri Sep 19, 2008 1:06 pm

varet cfare pyetje esht!mendoj se do i pergjigjesha me nje pjes te vertet e nje pjese te fshehur!

_________________
Cila pytje ...???? Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Cila pytje ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila pytje ...????   Cila pytje ...???? EmptyFri Sep 19, 2008 1:11 pm

mua nuk me pelqejn kur me pyesin ne internet sa vjet je ose qfar dieto po mban e urrej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Cila pytje ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila pytje ...????   Cila pytje ...???? EmptyFri Sep 19, 2008 1:16 pm

mmmmm edhe mua!sidomos kur kerkojn djemt msn!

_________________
Cila pytje ...???? Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Cila pytje ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila pytje ...????   Cila pytje ...???? EmptyFri Sep 19, 2008 1:21 pm

Razz:P mua nuk me vjen hiq sepse nuk kthehem fare te shikoj ata qe nuk i njoh hahahaha lol
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Cila pytje ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila pytje ...????   Cila pytje ...???? EmptyFri Sep 19, 2008 2:33 pm

me bezdisin goxha pyetjet e shumta, sidomos ata qe nuk i njoh fare dhe qe duan t`ua tregoj te gjitha!
u tregoj per veten njerezve qe me interesojne!
edhe mua me bezdis kur me kerkojne djemte msn! shumices nuk ua jap!

pyetjet e padeshiruara....nuk u pergjigjem fare!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Cila pytje ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila pytje ...????   Cila pytje ...???? EmptyFri Sep 19, 2008 2:36 pm

edhe mua me bezdisin pyetjet e padeshiruara kur nuk dua te pergjigjem ne ndonje pyetje bej kinse nuk degjoj
sa i perket msn-s ja jap vetem atyre njerzve qe i njoh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Cila pytje ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila pytje ...????   Cila pytje ...???? EmptySat Sep 20, 2008 7:24 am

qenkemi njesoj
sikur dal ne qytet te ndal nje i panjohur dhe te kerkon msn dhe ti menjeher po sigurisht ja jep
KJO NUK do te ndodh kurrrr sa perket meje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sigi
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
sigi


Numri i postimeve : 20
Registration date : 18/09/2008

Cila pytje ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila pytje ...????   Cila pytje ...???? EmptySat Sep 20, 2008 11:50 am

uuuu kur kerkojne cunat msn!!!!sa inat e kam kete pyetje!por e dini cfare????kam degjuar nje shprehje:"kur dikush te ben nje pyetje te ciles nuk do apo nuk di ti pergjigjesh,buzeqesh dhe thuaj perse do ta dish?"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Cila pytje ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila pytje ...????   Cila pytje ...???? EmptySat Sep 20, 2008 1:36 pm

un sigi si ti fiks fare!sa inat me vjeeeen

_________________
Cila pytje ...???? Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Cila pytje ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila pytje ...????   Cila pytje ...???? EmptyMon Sep 22, 2008 9:01 am

eshte vertet bezdisese me keto pyetje palidhje qe ti bejne njerzt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Cila pytje ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila pytje ...????   Cila pytje ...???? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cila pytje ...????
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato  :: Diskutime te ndryshme :: Diskutime-LOJERA-
Kërce tek: