Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimiGallery

 

 Frika frika

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Frika frika Empty
MesazhTitulli: Frika frika   Frika frika EmptyFri Sep 19, 2008 12:59 pm

ciaooo,akulloreni me lindi kjo teme per sot e thash qe ta shkruaj....te gjith njerezit edhe pse duken te guximshem dhe trima,gjithmon mbrapa tyre qendron frika edhe sikur per nje gje te vogel,ndaj mos kini turp...
thuajeni kush eshte frika juaj me e madhe
un kam frik me se shumti nga hapsirat e mbyllura nuk mund te gjtndroj me zze paniku po juve...??? Arrow
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Frika frika Empty
MesazhTitulli: Re: Frika frika   Frika frika EmptyFri Sep 19, 2008 1:03 pm

nga erresira dhe nga e panjohura!

_________________
Frika frika Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Frika frika Empty
MesazhTitulli: Re: Frika frika   Frika frika EmptyFri Sep 19, 2008 2:30 pm

lartesite dhe vdekja!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Frika frika Empty
MesazhTitulli: Re: Frika frika   Frika frika EmptySat Sep 20, 2008 5:36 am

frika me e madhe eshte nga errsira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sigi
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
sigi


Numri i postimeve : 20
Registration date : 18/09/2008

Frika frika Empty
MesazhTitulli: Re: Frika frika   Frika frika EmptySat Sep 20, 2008 11:55 am

vdekja dhe e panjohura!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Frika frika Empty
MesazhTitulli: Re: Frika frika   Frika frika EmptySat Sep 20, 2008 1:16 pm

un me sigin edhe rriten u nderthurkam!kam dhe cik frik nga lartesit,po paaaak fare.Ne avion jo njeher!Nganjeher ne avion me qellon te them" PO sikur te bjere",por ky mendim s'zgjat shume!

_________________
Frika frika Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Frika frika Empty
MesazhTitulli: Re: Frika frika   Frika frika EmptySat Sep 20, 2008 1:22 pm

as un nuk kam frik ne avion....kam pasur heren e pare, po tani jo!

ai mendimi "po sikur te bjere" me bie ne mendje kur kujtoj "lost" dhe ndonje fanfiction qe kam lexuar! heres tjeter qe do hipi, do kujtohem per "ellos eran 4"!
jam e sigurt! o Zot, ishalla nuk me ndodh edhe mua si atyre!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Frika frika Empty
MesazhTitulli: Re: Frika frika   Frika frika EmptySat Sep 20, 2008 1:31 pm

Te kujtohet ajo skena e marizzes dhe pablos ne avion?Ajo po qe ia vlente si "renie"!!

_________________
Frika frika Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Frika frika Empty
MesazhTitulli: Re: Frika frika   Frika frika EmptySat Sep 20, 2008 2:56 pm

si nuk me kujtohet?
ajo ia vlente!
eh, te ishin te gjitha reniet e avioneve ashtu....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Frika frika Empty
MesazhTitulli: Re: Frika frika   Frika frika EmptyMon Sep 22, 2008 9:04 am

skena e marizzes edhe e pablos ne avion ka qen skena me e bukur qe e kam pare ndonjeher
nuk kam hyp kurr ne avion kshtu qe kam deshir ta provoj Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Frika frika Empty
MesazhTitulli: Re: Frika frika   Frika frika Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Frika frika
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato  :: Diskutime te ndryshme :: Diskutime-LOJERA-
Kërce tek: