Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimiGallery

 

 Kush e urdheron njeriun

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Kush e urdheron njeriun Empty
MesazhTitulli: Kush e urdheron njeriun   Kush e urdheron njeriun EmptyFri Sep 19, 2008 1:38 pm

ZEMRA APO TRURI

un them se ne bashkpunim tet dyjave
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Kush e urdheron njeriun Empty
MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun   Kush e urdheron njeriun EmptyFri Sep 19, 2008 2:31 pm

edhe une ta mbeshtes mendimin!
jo gjithmone mund te veprosh me arsye, ndonjehere duket te ndjekesh dhe zemren!
dhe anasjelltas!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Kush e urdheron njeriun Empty
MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun   Kush e urdheron njeriun EmptyFri Sep 19, 2008 2:34 pm

edhe un mendoj qe te dyja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sigi
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
sigi


Numri i postimeve : 20
Registration date : 18/09/2008

Kush e urdheron njeriun Empty
MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun   Kush e urdheron njeriun EmptySat Sep 20, 2008 11:57 am

zemer feat arsye!duhen te dyja!ndiqni zemren por edhe arsyen lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Kush e urdheron njeriun Empty
MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun   Kush e urdheron njeriun EmptySat Sep 20, 2008 1:15 pm

po tamam!
Nje dite em shoqete e mia shpreha nje teori.
Truri dhe zemra nuk jan te lidhur si organete tjera me njera tjetren,pranfaj shpesh jane ne kontradikte,sepse secili ka "mendimin e vet".Truri ka mendim,ndersa zemra ka ndjenje.
Shpesh duhet te ndjekim zemren shpesh trurin,shpesh i nderthurim!Ben edhe rime!

_________________
Kush e urdheron njeriun Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Kush e urdheron njeriun Empty
MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun   Kush e urdheron njeriun EmptyMon Sep 22, 2008 9:23 am

po normal qe skan lidhje truri me zemren mirepo un e di qe qdo gje qe bejme ne e bejme me ane te trurit kshtu qe truri na dirigjon gjithqka po te mos ishte truri ne nuk do te kishim ndjenja per asgje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Kush e urdheron njeriun Empty
MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun   Kush e urdheron njeriun Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush e urdheron njeriun
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato  :: Diskutime te ndryshme :: Diskutime-LOJERA-
Kërce tek: