Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimiGallery

 

 LUISANA me e bukur...

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

LUISANA me e bukur... Empty
MesazhTitulli: LUISANA me e bukur...   LUISANA me e bukur... EmptyFri Sep 19, 2008 5:06 am

kUR ESHTE ME E BUKUR
me floket kaqurela
po floket e drejta lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

LUISANA me e bukur... Empty
MesazhTitulli: Re: LUISANA me e bukur...   LUISANA me e bukur... EmptyFri Sep 19, 2008 5:06 am

Mua me pelqen ne te dyja ajo eshte me e bukura lolllll
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

LUISANA me e bukur... Empty
MesazhTitulli: Re: LUISANA me e bukur...   LUISANA me e bukur... EmptyFri Sep 19, 2008 6:51 am

edhe mua ne te dyja po...eee...me te vertet sdi ke te zgjedh!....me te drejta duket pak me vajzerore....e di cke,as me kacurrela,as me te drejta,po me onde!!!hahahha

_________________
LUISANA me e bukur... Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

LUISANA me e bukur... Empty
MesazhTitulli: Re: LUISANA me e bukur...   LUISANA me e bukur... EmptyFri Sep 19, 2008 9:09 am

qfar i bjen onde mi eli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

LUISANA me e bukur... Empty
MesazhTitulli: Re: LUISANA me e bukur...   LUISANA me e bukur... EmptyFri Sep 19, 2008 12:59 pm

aaaaaa se di ti....onde jan floke si te themi...te valezuara!

_________________
LUISANA me e bukur... Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

LUISANA me e bukur... Empty
MesazhTitulli: Re: LUISANA me e bukur...   LUISANA me e bukur... EmptyFri Sep 19, 2008 2:21 pm

edhe me flok kaqurrela edhe te drejta eshte shum e bukur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

LUISANA me e bukur... Empty
MesazhTitulli: Re: LUISANA me e bukur...   LUISANA me e bukur... EmptyFri Sep 19, 2008 2:26 pm

me pelqen me shum me floket e drejta dhe me shkallezim, si te RW dhe 4 caminos!
ashtu duket shum simpatike! ajo gjithmon eshte e lezetshme, po ashtu me pelqen me shume!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

LUISANA me e bukur... Empty
MesazhTitulli: Re: LUISANA me e bukur...   LUISANA me e bukur... EmptySat Sep 20, 2008 7:42 am

po pra ate doja te thoja kur thash me onde!shum njish esht ashtu!

_________________
LUISANA me e bukur... Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

LUISANA me e bukur... Empty
MesazhTitulli: Re: LUISANA me e bukur...   LUISANA me e bukur... EmptySat Sep 20, 2008 8:13 am

ne te dyjat ajo eshte me e bukura
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sigi
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
sigi


Numri i postimeve : 20
Registration date : 18/09/2008

LUISANA me e bukur... Empty
MesazhTitulli: Re: LUISANA me e bukur...   LUISANA me e bukur... EmptySat Sep 20, 2008 11:44 am

lusiana eshte shuuuuuuuume e bukur!ska rendesi modeli i flokeve!ajo eshte beautiful ashtu sic eshte!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

LUISANA me e bukur... Empty
MesazhTitulli: Re: LUISANA me e bukur...   LUISANA me e bukur... Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
LUISANA me e bukur...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato  :: Luisiana Lopilato :: Luisiana Lopilato-Diskutime-
Kërce tek: