Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiGallery

 

 Forumi me look te ri!

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Forumi me look te ri! Empty
MesazhTitulli: Forumi me look te ri!   Forumi me look te ri! EmptySat Sep 20, 2008 7:32 am

me ka keshilluar andi ti bej ca ndrysh. fourmit,dhe ja ku u bene!Si ju duket skini i ri ???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Forumi me look te ri! Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi me look te ri!   Forumi me look te ri! EmptySat Sep 20, 2008 7:36 am

eshte shum i bukur eliii dhe e kish ndermend te t thoja ato ngjyrat e qeleta ishin jo shum te mira sepse jepnin shum shkelqim dhe ishte me veshtir te lexonim tani eshte shum bukurr eli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Forumi me look te ri! Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi me look te ri!   Forumi me look te ri! EmptySat Sep 20, 2008 7:47 am

eshte shum i bukur dizajni i forumit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Forumi me look te ri! Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi me look te ri!   Forumi me look te ri! EmptySat Sep 20, 2008 7:57 am

po me pelqen shum kjo ngjyra si ne te kuqe me ngjyren e zez
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sigi
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
sigi


Numri i postimeve : 20
Registration date : 18/09/2008

Forumi me look te ri! Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi me look te ri!   Forumi me look te ri! EmptySat Sep 20, 2008 11:24 am

shume i bukur!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Forumi me look te ri! Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi me look te ri!   Forumi me look te ri! EmptySat Sep 20, 2008 12:01 pm

Bubulina shkruajti:
po me pelqen shum kjo ngjyra si ne te kuqe me ngjyren e zez
po lina ke te drejt,kjo ishte minus!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Forumi me look te ri! Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi me look te ri!   Forumi me look te ri! EmptySat Sep 20, 2008 1:06 pm

me pelqen me shum ky me te zeze dhe roze, se ai tjetri me jeshile, ishte ngjyre shume e hapur dhe ishte shume e veshtire te lexohej!

ky tani eshte i papam!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
Sponsored content

Forumi me look te ri! Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi me look te ri!   Forumi me look te ri! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Forumi me look te ri!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato  :: Pre-Forum :: Ndihme-Kerkesa-Probleme-
Kërce tek: