Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimiGallery

 

 Keni hipur ndonjehere ne avion?

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Keni hipur ndonjehere ne avion? Empty
MesazhTitulli: Keni hipur ndonjehere ne avion?   Keni hipur ndonjehere ne avion? EmptySat Sep 20, 2008 1:19 pm

Keni hipur ndonjehere ne avion?Un po.Cilet nga mjetet e transportit preferoni?
Per mua si avioni s'ka!Por edhe trageti s'eshte keq,po qe deti vaj!Very Happy

_________________
Keni hipur ndonjehere ne avion? Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Keni hipur ndonjehere ne avion? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni hipur ndonjehere ne avion?   Keni hipur ndonjehere ne avion? EmptyMon Sep 22, 2008 9:17 am

o nuk e pash kete tem dhe u pergjigja tek tema e lojrave "frika" mfalni hehe
por prap po them qe nuk ka hipur kurre ne avion por do te deshiroja te hipja
te gjitha mjetet e transportit i pelqej edhe tek cili mjet nuk kam hipur do te deshiroja te hipja Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Keni hipur ndonjehere ne avion?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato  :: Diskutime te ndryshme :: Diskutime-LOJERA-
Kërce tek: