Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimiGallery

 

 www.cami-bordonaba.tk

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

www.cami-bordonaba.tk Empty
MesazhTitulli: www.cami-bordonaba.tk   www.cami-bordonaba.tk EmptyFri Sep 19, 2008 6:57 am

Nje website njiiiiiiiiiiiish i ber nga un me ndihmen e marises!
www.cami-bordonaba.tk

_________________
www.cami-bordonaba.tk Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

www.cami-bordonaba.tk Empty
MesazhTitulli: Re: www.cami-bordonaba.tk   www.cami-bordonaba.tk EmptyFri Sep 19, 2008 9:04 am

e kam vizituar dhe eshte teper i mir bravo eli dhe marisa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

www.cami-bordonaba.tk Empty
MesazhTitulli: Re: www.cami-bordonaba.tk   www.cami-bordonaba.tk EmptyFri Sep 19, 2008 12:58 pm

flm

_________________
www.cami-bordonaba.tk Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

www.cami-bordonaba.tk Empty
MesazhTitulli: Re: www.cami-bordonaba.tk   www.cami-bordonaba.tk EmptyFri Sep 19, 2008 2:19 pm

the best web
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

www.cami-bordonaba.tk Empty
MesazhTitulli: Re: www.cami-bordonaba.tk   www.cami-bordonaba.tk EmptyFri Sep 19, 2008 2:22 pm

sa mire qe ju pelqen!
edhe pse tashme e dija se c`mendonit!

meriten me te madhe e ka Eli, ajo e ka marre iniciativen! un thjesht sa kam ndihmuar!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

www.cami-bordonaba.tk Empty
MesazhTitulli: Re: www.cami-bordonaba.tk   www.cami-bordonaba.tk EmptySat Sep 20, 2008 7:41 am

maris,me te vertet me ke ndihmuar!sa foto qe ke mi goc!nja 5000!!

_________________
www.cami-bordonaba.tk Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

www.cami-bordonaba.tk Empty
MesazhTitulli: Re: www.cami-bordonaba.tk   www.cami-bordonaba.tk EmptySat Sep 20, 2008 8:07 am

ok thjesht eshte web fanatsik
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sigi
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
sigi


Numri i postimeve : 20
Registration date : 18/09/2008

www.cami-bordonaba.tk Empty
MesazhTitulli: Re: www.cami-bordonaba.tk   www.cami-bordonaba.tk EmptySat Sep 20, 2008 11:59 am

shume web i papam!bravo goca!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

www.cami-bordonaba.tk Empty
MesazhTitulli: Re: www.cami-bordonaba.tk   www.cami-bordonaba.tk EmptySat Sep 20, 2008 1:13 pm

eli shkruajti:
maris,me te vertet me ke ndihmuar!sa foto qe ke mi goc!nja 5000!!

po kam, ca t`i bej...! Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
Sponsored content

www.cami-bordonaba.tk Empty
MesazhTitulli: Re: www.cami-bordonaba.tk   www.cami-bordonaba.tk Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
www.cami-bordonaba.tk
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» CAMI DHE BENJA
» Camila Bordonaba Fans!!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato  :: Camila Bordonaba :: Camila Bordonaba-Website-
Kërce tek: