Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiGallery

 

 Camila Bordonaba Fans!!!

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Camila Bordonaba Fans!!! Empty
MesazhTitulli: Camila Bordonaba Fans!!!   Camila Bordonaba Fans!!! EmptyFri Sep 19, 2008 7:03 am

Me thoni,cfare ju ben te jeni kaq te lidhur me camilen???????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Camila Bordonaba Fans!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Camila Bordonaba Fans!!!   Camila Bordonaba Fans!!! EmptyFri Sep 19, 2008 7:05 am

mua fakti qe esht...thjesht...UNA DIOSA!!La quiero muuuuuuuchoooooooo!!esht shum rebele(pak si teper me then te drejten!!),shum e ndjeshme shum e miiiiir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Camila Bordonaba Fans!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Camila Bordonaba Fans!!!   Camila Bordonaba Fans!!! EmptyFri Sep 19, 2008 9:03 am

un edhe pse jam adhuruse e lu-s kjo nuk do te thot aspak qe e urrej perkundrazi eshte shum e bukur...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Camila Bordonaba Fans!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Camila Bordonaba Fans!!!   Camila Bordonaba Fans!!! EmptyFri Sep 19, 2008 11:16 am

un camin e dua me gjithe zemer!
e adhuroj!
per mua ajo eshte shembulli i njeirut perfekt! d.m.th asnjeri nuk eshte perfekt po un e konsideroj me te miren!

cami eshte shembulli qe un ndjek, sigurisht jo ne te gjitha gjerat po ne shumicen e tyre!
me te kam mesuar te jem rebele dhe te luftoj per ate qe dua!

ndoshta e zgjata ca si shume, po eshte ajo qe ndiej!
shpresoj te jem shpjeguar si duhet! Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Camila Bordonaba Fans!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Camila Bordonaba Fans!!!   Camila Bordonaba Fans!!! EmptyFri Sep 19, 2008 12:14 pm

po un e kuptova nuk ishte edhe aq e gjat sa mir kur ke nje te adhuruar qe e don me zemer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Camila Bordonaba Fans!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Camila Bordonaba Fans!!!   Camila Bordonaba Fans!!! EmptyFri Sep 19, 2008 12:48 pm

mmm marisa shum dakort me ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Camila Bordonaba Fans!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Camila Bordonaba Fans!!!   Camila Bordonaba Fans!!! EmptyFri Sep 19, 2008 2:13 pm

jam fans e camit sepse ajo eshte me e mira te ajo me pelqen gjithqka duke e shikuar seriain rebeldeway e ne veqanti camin kam mesuar se si duhet te sillem me njerezit ne jet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Camila Bordonaba Fans!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Camila Bordonaba Fans!!!   Camila Bordonaba Fans!!! EmptyFri Sep 19, 2008 2:18 pm

faktikisht, te jem fanse e Camit dhe e Erreway eshte gjeja me e mire qe me ka ndodhur deri tani! ka pasur edhe te tjera, po keto me kane ndihmuar jashtezakonisht shume!

Lina, patjeter qe e dua me zemer!
Eli, e dija qe do ishim dakord!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Camila Bordonaba Fans!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Camila Bordonaba Fans!!!   Camila Bordonaba Fans!!! EmptySat Sep 20, 2008 7:39 am

ate e dim ne marisa!
mesa duket ne te trja(me ty dhe rriten)flasi te njejten gjuh persa i perket camit!
Pastaj te tera ne forum flaim nje gjuh persa i perket Erreway!
Very Happy:D:D:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Camila Bordonaba Fans!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Camila Bordonaba Fans!!!   Camila Bordonaba Fans!!! EmptySat Sep 20, 2008 7:58 am

ehhhh keshtu fletkur je fans i nje grupi me te mir ne bot si erreway edhe i ne aktoreje shum te bukur si camila
me vjen mir qe kam te njetin mendim me ju eli marisa dhe lina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Camila Bordonaba Fans!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Camila Bordonaba Fans!!!   Camila Bordonaba Fans!!! EmptySat Sep 20, 2008 8:00 am

un nuk jam adhuruse e flaket e camit po e lus po kam nje mendim shum te mir dhe per camin rrita Razz:P:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sigi
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
sigi


Numri i postimeve : 20
Registration date : 18/09/2008

Camila Bordonaba Fans!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Camila Bordonaba Fans!!!   Camila Bordonaba Fans!!! EmptySat Sep 20, 2008 11:41 am

une jam fanse e lu por camin e dua shuuuuuuuume!eshte shume e bukur,shume e mire,shume diosa!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Camila Bordonaba Fans!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Camila Bordonaba Fans!!!   Camila Bordonaba Fans!!! EmptySat Sep 20, 2008 12:27 pm

ok lina :d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Camila Bordonaba Fans!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Camila Bordonaba Fans!!!   Camila Bordonaba Fans!!! EmptySat Sep 20, 2008 1:12 pm

patjeter qe flasim te njejten gjuhe!
jo vetem ne, po te gjithe fansat e Camit ne gjithe boten!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Camila Bordonaba Fans!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Camila Bordonaba Fans!!!   Camila Bordonaba Fans!!! EmptyMon Sep 22, 2008 8:40 am

normal qe kemi te njejtin mendim per camin dhe do ta kemi deri ne fund te jetes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Camila Bordonaba Fans!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Camila Bordonaba Fans!!!   Camila Bordonaba Fans!!! EmptyTue Sep 23, 2008 10:13 am

as qe vihet ne dyshim!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Camila Bordonaba Fans!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Camila Bordonaba Fans!!!   Camila Bordonaba Fans!!! EmptySun Sep 28, 2008 6:07 am

patjeter
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Camila Bordonaba Fans!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Camila Bordonaba Fans!!!   Camila Bordonaba Fans!!! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Camila Bordonaba Fans!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato  :: Camila Bordonaba :: Camila Bordonaba-Diskutime-
Kërce tek: