Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimiGallery

 

 Pershendetni...

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Pershendetni... Empty
MesazhTitulli: Pershendetni...   Pershendetni... EmptyFri Sep 19, 2008 9:17 am

dikend qe e keni per zemer ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Pershendetni... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetni...   Pershendetni... EmptyFri Sep 19, 2008 9:23 am

te ter antaret i kam per zemer!i prsh!

_________________
Pershendetni... Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Pershendetni... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetni...   Pershendetni... EmptyFri Sep 19, 2008 9:34 am

pershendes Elin ajo eshe so sweet shoqe shum e mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Pershendetni... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetni...   Pershendetni... EmptyFri Sep 19, 2008 11:09 am

un ju pershendes te dyjave, Elin dhe Linen, ju dua shuuuuume!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Pershendetni... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetni...   Pershendetni... EmptyFri Sep 19, 2008 12:15 pm

thnx marisa sa mir qe je ketu pa ty nuk eshte njelloj te pershendes nga zemraa t'q
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Pershendetni... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetni...   Pershendetni... EmptyFri Sep 19, 2008 12:56 pm

me 2!!!!!

_________________
Pershendetni... Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Pershendetni... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetni...   Pershendetni... EmptyFri Sep 19, 2008 2:10 pm

ju pershendes te gjithve antarve ne forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Pershendetni... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetni...   Pershendetni... EmptyFri Sep 19, 2008 2:14 pm

thanks goca!
as pa ju nuk shtyhet!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Pershendetni... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetni...   Pershendetni... EmptySat Sep 20, 2008 7:37 am

aaaaaaaa po te mos ishte per rebeldeway sdo ishim njohur kurr!katastrofe!

_________________
Pershendetni... Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Pershendetni... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetni...   Pershendetni... EmptySat Sep 20, 2008 7:43 am

po un nuk do diaj se ne bot ekzistojn njerz aq te mir si ju...katastrof
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Pershendetni... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetni...   Pershendetni... EmptySat Sep 20, 2008 7:53 am

Very Happy

_________________
Pershendetni... Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Pershendetni... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetni...   Pershendetni... EmptySat Sep 20, 2008 8:08 am

Razz:P:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sigi
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
sigi


Numri i postimeve : 20
Registration date : 18/09/2008

Pershendetni... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetni...   Pershendetni... EmptySat Sep 20, 2008 11:27 am

pershendes elin.linen,marisen!ju dua shume goca!jeni te papame!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Pershendetni... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetni...   Pershendetni... EmptySat Sep 20, 2008 12:54 pm

us 2!

_________________
Pershendetni... Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Pershendetni... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetni...   Pershendetni... EmptySat Sep 20, 2008 1:07 pm

tamam! te mos kishte qene per rebelde way dhe forumin, s`kishim per t`u njohur!
po un jam shum e lumtur qe ju njoha!

kam gjetur shoqe shume te mira!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Pershendetni... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetni...   Pershendetni... EmptyMon Sep 22, 2008 8:29 am

gjithashtu edhe un jam shum e lumtur qe ju kam njohur juve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Pershendetni... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetni...   Pershendetni... EmptyMon Sep 22, 2008 8:45 am

shpresoj qe do te njihemi dhe me shum rrita
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Pershendetni... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetni...   Pershendetni... Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetni...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershendetni PLZZ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato  :: Pre-Forum :: Pershendetje dhe urime-
Kërce tek: