Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimiGallery

 

 Si do i pershkruje

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Si do i pershkruje Empty
MesazhTitulli: Si do i pershkruje   Si do i pershkruje EmptyFri Sep 19, 2008 9:39 am

lun dhe felin me nje fjal Surprised
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Si do i pershkruje Empty
MesazhTitulli: Re: Si do i pershkruje   Si do i pershkruje EmptyFri Sep 19, 2008 1:01 pm

mmmm edhe kto jan te veshtir me nji fjal eee....
se di..
romantik!shuuuuuuum romantik!!teper romantik!!!!!

_________________
Si do i pershkruje Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Si do i pershkruje Empty
MesazhTitulli: Re: Si do i pershkruje   Si do i pershkruje EmptyFri Sep 19, 2008 1:26 pm

po ROMANTIK (qe qe nuk kam fjalllllll_
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Si do i pershkruje Empty
MesazhTitulli: Re: Si do i pershkruje   Si do i pershkruje EmptyFri Sep 19, 2008 2:28 pm

jane shuum te embel, shum te lezetshem, por....me vjen keq, po per mua me te miret do jene gjithmone Marizza dhe Pablo!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Si do i pershkruje Empty
MesazhTitulli: Re: Si do i pershkruje   Si do i pershkruje EmptyFri Sep 19, 2008 2:29 pm

si benja dhe cami edhe kta dy jan sweetly
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Si do i pershkruje Empty
MesazhTitulli: Re: Si do i pershkruje   Si do i pershkruje EmptySat Sep 20, 2008 7:26 am

po marisa ashtu te pelqen ty shum mir
per mua jan mia dhe manu 4-ever lol
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Si do i pershkruje Empty
MesazhTitulli: Re: Si do i pershkruje   Si do i pershkruje EmptySat Sep 20, 2008 7:44 am

normale!secili ka trurin e vet!Very Happy

_________________
Si do i pershkruje Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
sigi
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
sigi


Numri i postimeve : 20
Registration date : 18/09/2008

Si do i pershkruje Empty
MesazhTitulli: Re: Si do i pershkruje   Si do i pershkruje EmptySat Sep 20, 2008 11:46 am

mia dhe manu!eeeeeeeee?e veshtire ti pershkruash me nje fjale!jane shume te mire,te embel,romantik,cifti ne i mire ne bote!
Lu&Feli-the best couple 4ever!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Si do i pershkruje Empty
MesazhTitulli: Re: Si do i pershkruje   Si do i pershkruje Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si do i pershkruje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato  :: Luisiana Lopilato :: Luly&Feli-
Kërce tek: