Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiGallery

Mireseerdhet
Myspace Comments, Glitter Graphics at GlitterYourWay.com
Myspace LayoutsPhotobucket
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Sondazh
Tema Fundit
» Happy New Year 2009. ku do e prisni vitin e ri?
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali EmptyWed Dec 17, 2008 3:13 am nga rrita

» CAMI DHE BENJA
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali EmptySun Nov 30, 2008 6:59 am nga rrita

» Pershendetni PLZZ
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali EmptySun Oct 19, 2008 6:22 am nga rrita

» Cili eshte programi juaj ditor tani qe ka filluar shkolla?
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali EmptyThu Oct 16, 2008 1:50 pm nga eli

» Benja apo Cami&Feli apo Lu
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali EmptyTue Oct 07, 2008 2:03 pm nga rrita

» Favourite look.....
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali EmptySun Oct 05, 2008 5:24 am nga eli

» Mia dhe Marizza
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali EmptySat Oct 04, 2008 10:59 am nga Marisa

» po te ishin
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali EmptyTue Sep 30, 2008 7:20 am nga Marisa

» Camila Bordonaba Fans!!!
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali EmptySun Sep 28, 2008 6:07 am nga rrita

Rregullat e forumit!
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali EmptyFri Sep 19, 2008 1:14 pm nga eli
Ka disa rregulla kryesore ne Forum,keto:

*Nuk lejohet sharja apo diskriminimi qofte i antareve qofte i Camit dhe Luse,fansja e Camit s'duhej te shaje Lune sepse eshte e tille dhe anasjelltas.
*Nuk lejohet perdorimi i fjaleve banale dhe te keqija ne forum.Nuk kam vene fjale te censuaruara(te ndaluara,qe mbulohen me dicka),sepse kam besim te plote tek anetaret.
*Nuk lejohet postimi i temave me …

[ Më shumë ]
Komentet: 5
Forumi me look te ri!
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali EmptySat Sep 20, 2008 7:32 am nga eli
me ka keshilluar andi ti bej ca ndrysh. fourmit,dhe ja ku u bene!Si ju duket skini i ri ???

Komentet: 6
Gradat.....
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali EmptyThu Sep 18, 2008 11:03 am nga eli
Na thoni personazhin tuaj te preferuar!

Komentet: 11
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 20 më Sun Feb 20, 2022 4:35 pm
Statistikat
Forumi ka 7 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Rinesa

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 274 artikuj v 31 temat
Top posters
Bubulina
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali Vote_lcapCamila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali Voting_barCamila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali Vote_rcap 
eli
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali Vote_lcapCamila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali Voting_barCamila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali Vote_rcap 
rrita
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali Vote_lcapCamila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali Voting_barCamila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali Vote_rcap 
Marisa
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali Vote_lcapCamila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali Voting_barCamila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali Vote_rcap 
sigi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali Vote_lcapCamila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali Voting_barCamila Bordonaba&Lulisiana Lopilato - Portali Vote_rcap 
Chat

Get your own Chat Box! Go Large!