Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiGallery

 

 po te ishin

Shko poshtë 
4 posters
AutoriMesazh
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

po te ishin Empty
MesazhTitulli: po te ishin   po te ishin EmptyWed Sep 24, 2008 5:06 am

te ishin me nje dhom dhe shok te ngusht si

Manuel
tomas
guido

kurese pablo
markosi
Niko

ju duket mir scratch
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

po te ishin Empty
MesazhTitulli: Re: po te ishin   po te ishin EmptyWed Sep 24, 2008 12:07 pm

jo keq!(edhe pse manuel niko dhe markos sjan feminist) jo keq! lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

po te ishin Empty
MesazhTitulli: Re: po te ishin   po te ishin EmptyWed Sep 24, 2008 1:20 pm

nuk do te ishin keq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

po te ishin Empty
MesazhTitulli: Re: po te ishin   po te ishin EmptyWed Sep 24, 2008 10:00 pm

un po them se di a do te perdhtatej stili i jetes se Pablos me at te niko dhe markosit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

po te ishin Empty
MesazhTitulli: Re: po te ishin   po te ishin EmptyFri Sep 26, 2008 12:56 pm

heh op de krejt tipa te ndryshem jan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

po te ishin Empty
MesazhTitulli: Re: po te ishin   po te ishin EmptyMon Sep 29, 2008 11:34 am

po shum te ndryshem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

po te ishin Empty
MesazhTitulli: Re: po te ishin   po te ishin EmptyTue Sep 30, 2008 7:20 am

jane tipa shume te ndryshem!

nuk e di! nuk me bind shume!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
Sponsored content

po te ishin Empty
MesazhTitulli: Re: po te ishin   po te ishin Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
po te ishin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato  :: Diskutime te ndryshme :: Cami&Feli-Luly&Benja-
Kërce tek: