Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiGallery

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  Happy New Year 2009. ku do e prisni vitin e ri?


Pershendetje dhe urime0rrita465Wed Dec 17, 2008 3:13 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  CAMI DHE BENJA


Cami&Benja10Bubulina519Sun Nov 30, 2008 6:59 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  Pershendetni PLZZ


Pershendetje dhe urime4Bubulina489Sun Oct 19, 2008 6:22 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  Cili eshte programi juaj ditor tani qe ka filluar shkolla?


Diskutime-LOJERA2eli1620Thu Oct 16, 2008 1:50 pm
eli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  Benja apo Cami&Feli apo Lu


Cami&Feli-Luly&Benja4eli546Tue Oct 07, 2008 2:03 pm
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

 [ Sondazh ] Favourite look.....


Camila Bordonaba-Diskutime13Marisa605Sun Oct 05, 2008 5:24 am
eli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  Mia dhe Marizza


Cami&Feli-Luly&Benja8Bubulina840Sat Oct 04, 2008 10:59 am
Marisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  po te ishin


Cami&Feli-Luly&Benja6Bubulina521Tue Sep 30, 2008 7:20 am
Marisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  Camila Bordonaba Fans!!!


Camila Bordonaba-Diskutime16eli688Sun Sep 28, 2008 6:07 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  Do i ndihmoje armikut


Diskutime-LOJERA11Bubulina384Wed Sep 24, 2008 10:08 pm
Bubulina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  PpAaRrAaTt


Diskutime-LOJERA8Bubulina343Wed Sep 24, 2008 4:52 am
Bubulina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  Loja e ngjyrave


Diskutime-LOJERA11Bubulina531Wed Sep 24, 2008 4:49 am
Bubulina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  Gati..tu!Prezantohu!


Pershendetje dhe urime13eli365Tue Sep 23, 2008 12:42 pm
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  A besoni....


Diskutime-LOJERA3Marisa396Tue Sep 23, 2008 7:55 am
Bubulina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  Kush e urdheron njeriun


Diskutime-LOJERA5Bubulina303Mon Sep 22, 2008 9:23 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  Keni hipur ndonjehere ne avion?


Diskutime-LOJERA1eli329Mon Sep 22, 2008 9:17 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  Frika frika


Diskutime-LOJERA9Bubulina428Mon Sep 22, 2008 9:04 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  Cila pytje ...????


Diskutime-LOJERA10Bubulina367Mon Sep 22, 2008 9:01 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  alma pirata???


Luisiana Lopilato-Diskutime5sigi399Mon Sep 22, 2008 8:50 am
Bubulina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  Pershendetni...


Pershendetje dhe urime16Bubulina425Mon Sep 22, 2008 8:45 am
Bubulina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

 Lajmërim: Rregullat e forumit!


Ndihme-Kerkesa-Probleme5eli3761Mon Sep 22, 2008 8:18 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  Mungesen e ciles Antare jeni ka e ndjeni per momentin ?


Diskutime-LOJERA7Bubulina371Sat Sep 20, 2008 2:55 pm
Marisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  Fanpop.com


Camila Bordonaba-Website4Marisa351Sat Sep 20, 2008 1:20 pm
eli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  www.luisianalopilato.tk


Luisiana Lopilato-Website6eli344Sat Sep 20, 2008 1:17 pm
Marisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  www.cami-bordonaba.tk


Camila Bordonaba-Website8eli304Sat Sep 20, 2008 1:13 pm
Marisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  Forumi me look te ri!


Ndihme-Kerkesa-Probleme6eli944Sat Sep 20, 2008 1:06 pm
Marisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  Gradat.....


Ndihme-Kerkesa-Probleme11eli774Sat Sep 20, 2008 12:22 pm
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  Benja apo Feli


Cami&Feli-Luly&Benja5Bubulina313Sat Sep 20, 2008 11:47 am
sigi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  Si do i pershkruje


Luly&Feli7Bubulina391Sat Sep 20, 2008 11:46 am
sigi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  Biografia e Lus


Luisiana Lopilato-Diskutime5Bubulina359Sat Sep 20, 2008 11:44 am
sigi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato Empty

  LUISANA me e bukur...


Luisiana Lopilato-Diskutime9Bubulina351Sat Sep 20, 2008 11:44 am
sigi Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 1
Kërce tek: