Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimiGallery

 

 alma pirata???

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
sigi
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
sigi


Numri i postimeve : 20
Registration date : 18/09/2008

alma pirata??? Empty
MesazhTitulli: alma pirata???   alma pirata??? EmptySat Sep 20, 2008 11:58 am

ju pelqen looku i luse ne alma pirata?

mua per vete po!eshte shume cool!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

alma pirata??? Empty
MesazhTitulli: Re: alma pirata???   alma pirata??? EmptySat Sep 20, 2008 12:33 pm

edhe mua me pelqen shum e bukur si zakonisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

alma pirata??? Empty
MesazhTitulli: Re: alma pirata???   alma pirata??? EmptySat Sep 20, 2008 1:16 pm

Alma piraten nuk e kam pare, po e di si i ka floket!
me pelqejne, i rrine shum mire!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

alma pirata??? Empty
MesazhTitulli: Re: alma pirata???   alma pirata??? EmptySat Sep 20, 2008 1:21 pm

edhe mua!

_________________
alma pirata??? Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

alma pirata??? Empty
MesazhTitulli: Re: alma pirata???   alma pirata??? EmptyMon Sep 22, 2008 8:48 am

shpresoj qe ta qet kete serial edhe te gjitha serialet tjera ku luajne cami benja feli dhe lu ne tv-t tona do te ishte fantastike
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

alma pirata??? Empty
MesazhTitulli: Re: alma pirata???   alma pirata??? EmptyMon Sep 22, 2008 8:50 am

po do ishte super
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

alma pirata??? Empty
MesazhTitulli: Re: alma pirata???   alma pirata??? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
alma pirata???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato  :: Luisiana Lopilato :: Luisiana Lopilato-Diskutime-
Kërce tek: