Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiGallery

 

 Happy New Year 2009. ku do e prisni vitin e ri?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Happy New Year 2009. ku do e prisni vitin e ri? Empty
MesazhTitulli: Happy New Year 2009. ku do e prisni vitin e ri?   Happy New Year 2009. ku do e prisni vitin e ri? EmptyWed Dec 17, 2008 3:13 am

Tani te gjithe e dini se jan festat e fundvitit dhe une ju uroj vitin e ri 2009 te gjith antareve ktu ne forum.

naten e par te vitit te ri do e pres me familjen e te dyten me shoqeri Very Happy
HAPPY NEW YEAR 2009 santa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Happy New Year 2009. ku do e prisni vitin e ri?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato  :: Pre-Forum :: Pershendetje dhe urime-
Kërce tek: