Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiGallery

 

 Benja apo Cami&Feli apo Lu

Shko poshtë 
4 posters
AutoriMesazh
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Benja apo Cami&Feli apo Lu Empty
MesazhTitulli: Re: Benja apo Cami&Feli apo Lu   Benja apo Cami&Feli apo Lu EmptyMon Sep 22, 2008 8:54 am

te gjith jan shum te bukur kendojn bukur jan me te miret se gjithqka e di qe nuk ka njerz perfekt mirpo erreway eshte JUST PERFECT
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Benja apo Cami&Feli apo Lu Empty
MesazhTitulli: Re: Benja apo Cami&Feli apo Lu   Benja apo Cami&Feli apo Lu EmptyTue Sep 23, 2008 12:41 pm

THATS RIGHT!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Benja apo Cami&Feli apo Lu Empty
MesazhTitulli: Re: Benja apo Cami&Feli apo Lu   Benja apo Cami&Feli apo Lu EmptyWed Sep 24, 2008 5:02 am

e ke ber shum t eveshtir pervec lus nuk i dalloj keta tet tjeret thjesht te mrrekullushem,te bukur, etj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Benja apo Cami&Feli apo Lu Empty
MesazhTitulli: Re: Benja apo Cami&Feli apo Lu   Benja apo Cami&Feli apo Lu EmptyTue Sep 30, 2008 7:23 am

Erreway jane me te miret! nuk ka tjeter si ata! jane te pazevendesueshem!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Benja apo Cami&Feli apo Lu Empty
MesazhTitulli: Re: Benja apo Cami&Feli apo Lu   Benja apo Cami&Feli apo Lu EmptyTue Oct 07, 2008 2:03 pm

sigurisht qe jan dhe do te jen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Benja apo Cami&Feli apo Lu Empty
MesazhTitulli: Re: Benja apo Cami&Feli apo Lu   Benja apo Cami&Feli apo Lu Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Benja apo Cami&Feli apo Lu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Benja apo Feli
» CAMI DHE BENJA
» www.cami-bordonaba.tk

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato  :: Diskutime te ndryshme :: Cami&Feli-Luly&Benja-
Kërce tek: