Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiGallery

 

 CAMI DHE BENJA

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

CAMI DHE BENJA Empty
MesazhTitulli: CAMI DHE BENJA   CAMI DHE BENJA EmptyFri Sep 19, 2008 9:40 am

pershkruaj ciftin me nje fjal ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

CAMI DHE BENJA Empty
MesazhTitulli: Re: CAMI DHE BENJA   CAMI DHE BENJA EmptyFri Sep 19, 2008 11:27 am

po ca flsini kot!
ku mjafton nje fjale per nje cift si puna e tyre!
me historine e camit dhe benjas mund te mbushes nje enciklopedi te tere!

ata jane te mrekullueshem, fantastike, te papare, arrijne t`i bejne te gjitha!
jane thjesht te paarritshme dhe sigurisht : cifti me i mire i te gjitha koherave!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

CAMI DHE BENJA Empty
MesazhTitulli: Re: CAMI DHE BENJA   CAMI DHE BENJA EmptyFri Sep 19, 2008 12:07 pm

aii mund te pershkruhet me nje fjal shum te embel marisa
ata jon so sweet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

CAMI DHE BENJA Empty
MesazhTitulli: Re: CAMI DHE BENJA   CAMI DHE BENJA EmptyFri Sep 19, 2008 12:57 pm

Marisa shkruajti:
po ca flsini kot!
ku mjafton nje fjale per nje cift si puna e tyre!
me historine e camit dhe benjas mund te mbushes nje enciklopedi te tere!

ata jane te mrekullueshem, fantastike, te papare, arrijne t`i bejne te gjitha!
jane thjesht te paarritshme dhe sigurisht : cifti me i mire i te gjitha koherave!
hahahahhahahahahhahahahah lol lol lol maris e papame je per Zotin!Tamam e ke!si pershkruhen ato me nje fjal??!!!te mrekullueshem, fantastike, te papare, arrijne t`i bejne te gjitha!
jane thjesht te paarritshme dhe sigurisht : cifti me i mire i te gjitha koherave!Te bejn me zemer,1shhhhhhhhh,te bejn me qesh edhe me qajt ne te njejten koh,TODO CHICAS!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

CAMI DHE BENJA Empty
MesazhTitulli: Re: CAMI DHE BENJA   CAMI DHE BENJA EmptyFri Sep 19, 2008 2:17 pm

jan qifti me i bukur qe kam par ndonjeher
they are very sweet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

CAMI DHE BENJA Empty
MesazhTitulli: Re: CAMI DHE BENJA   CAMI DHE BENJA EmptyFri Sep 19, 2008 2:20 pm

Eli, jam totalisht dakord me ato qe kishe shtuar!

Lina, jane shuuume sweet, po vetem ajo nuk mjafton!

JANE ME TE MIRET! I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

CAMI DHE BENJA Empty
MesazhTitulli: Re: CAMI DHE BENJA   CAMI DHE BENJA EmptySat Sep 20, 2008 7:40 am

Very Happy:D:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

CAMI DHE BENJA Empty
MesazhTitulli: Re: CAMI DHE BENJA   CAMI DHE BENJA EmptySat Sep 20, 2008 7:42 am

po u mundova te them fjalen me te embel per ta po ja qe ju e dini me mir Razz:P:P:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

CAMI DHE BENJA Empty
MesazhTitulli: Re: CAMI DHE BENJA   CAMI DHE BENJA EmptySat Sep 20, 2008 8:02 am

ata jan me te miret ne bote
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sigi
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
sigi


Numri i postimeve : 20
Registration date : 18/09/2008

CAMI DHE BENJA Empty
MesazhTitulli: Re: CAMI DHE BENJA   CAMI DHE BENJA EmptySat Sep 20, 2008 11:43 am

shume te mire!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

CAMI DHE BENJA Empty
MesazhTitulli: Re: CAMI DHE BENJA   CAMI DHE BENJA EmptySun Nov 30, 2008 6:59 am

the best 4 ever
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

CAMI DHE BENJA Empty
MesazhTitulli: Re: CAMI DHE BENJA   CAMI DHE BENJA Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
CAMI DHE BENJA
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» www.cami-bordonaba.tk
» Benja apo Feli

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato  :: Camila Bordonaba :: Cami&Benja-
Kërce tek: