Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiGallery

 

 Mia dhe Marizza

Shko poshtë 
4 posters
AutoriMesazh
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Mia dhe Marizza Empty
MesazhTitulli: Mia dhe Marizza   Mia dhe Marizza EmptyWed Sep 24, 2008 5:08 am

TE ISHIN SHOQE TE NGUSHTA

Mia
Luhan
lola (kam harruar emrin nuk jam e sigurt

Marizza
Viko
Feli

si ju duket scratch
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Mia dhe Marizza Empty
MesazhTitulli: Re: Mia dhe Marizza   Mia dhe Marizza EmptyWed Sep 24, 2008 12:05 pm

lola=dolores arregui,motra e laures apo jo?
MOs ke dashur te thuash Luna ose Laura?
MIa-Lujan-jo iher,po me lolen po
Marizza-Viko jo keq as me felin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Mia dhe Marizza Empty
MesazhTitulli: Re: Mia dhe Marizza   Mia dhe Marizza EmptyWed Sep 24, 2008 1:24 pm

nuk e di se si do te shkonin njera me tjetren
marizza -viko -feli se di a do te shkonin mir
mia -luna - luhan mendoj qe mia me lunen do aj qonin mir mirpo me luhan nuk e di
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Mia dhe Marizza Empty
MesazhTitulli: Re: Mia dhe Marizza   Mia dhe Marizza EmptyWed Sep 24, 2008 9:59 pm

e mir eli desha te thoja luna po nuk me kujtohej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Mia dhe Marizza Empty
MesazhTitulli: Re: Mia dhe Marizza   Mia dhe Marizza EmptyTue Sep 30, 2008 7:22 am

as qe behet fjale!

Marizza te rrije me "munuequitas decerebradas"??? JOOO!

Mia te rrije me "gracitas del circo"???? JOOO!

nuk behet!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Mia dhe Marizza Empty
MesazhTitulli: Re: Mia dhe Marizza   Mia dhe Marizza EmptyWed Oct 01, 2008 5:01 am

vetem se luna ka qen shoqe dhe me mian
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Mia dhe Marizza Empty
MesazhTitulli: Re: Mia dhe Marizza   Mia dhe Marizza EmptyWed Oct 01, 2008 6:50 am

Luna pp, por mos harrojme Lujanin. Ajo eshte ne te njejten dhome dhe Mia nuk do duronte dot! jam e sigurt!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Mia dhe Marizza Empty
MesazhTitulli: Re: Mia dhe Marizza   Mia dhe Marizza EmptyThu Oct 02, 2008 1:13 pm

edhe un mendoj ashtu mia dhe luhan nuk ben per te qen shoqe me njera tjetren
kurse marizza me vicon dhe felin nuk do te shkonte fare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Mia dhe Marizza Empty
MesazhTitulli: Re: Mia dhe Marizza   Mia dhe Marizza EmptySat Oct 04, 2008 10:59 am

tamam!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
Sponsored content

Mia dhe Marizza Empty
MesazhTitulli: Re: Mia dhe Marizza   Mia dhe Marizza Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mia dhe Marizza
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato  :: Diskutime te ndryshme :: Cami&Feli-Luly&Benja-
Kërce tek: