Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiGallery

 

 Rregullat e forumit!

Shko poshtë 
4 posters
AutoriMesazh
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Rregullat e forumit! Empty
MesazhTitulli: Rregullat e forumit!   Rregullat e forumit! EmptyFri Sep 19, 2008 1:14 pm

Ka disa rregulla kryesore ne Forum,keto:

*Nuk lejohet sharja apo diskriminimi qofte i antareve qofte i Camit dhe Luse,fansja e Camit s'duhej te shaje Lune sepse eshte e tille dhe anasjelltas.
*Nuk lejohet perdorimi i fjaleve banale dhe te keqija ne forum.Nuk kam vene fjale te censuaruara(te ndaluara,qe mbulohen me dicka),sepse kam besim te plote tek anetaret.
*Nuk lejohet postimi i temave me permbajtje per te rritur.
*Te zbatohen rregullat e mesiperme!

mos zbatoni rregullat
ZBATOJINI!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Rregullat e forumit! Empty
MesazhTitulli: Re: Rregullat e forumit!   Rregullat e forumit! EmptyFri Sep 19, 2008 1:23 pm

po sigurisht te githa keto nuk lejohen nese keni per te thn diqka apo diq me shum (sharje fjalet banale) nuk behen ketu un e di qe antaret jan shum te sjellshem dhe kam besim ne ta eli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Rregullat e forumit! Empty
MesazhTitulli: Re: Rregullat e forumit!   Rregullat e forumit! EmptyFri Sep 19, 2008 1:26 pm

edhe un!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Rregullat e forumit! Empty
MesazhTitulli: Re: Rregullat e forumit!   Rregullat e forumit! EmptyFri Sep 19, 2008 2:07 pm

ok patjeter qe do ti respektojm rregullat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Rregullat e forumit! Empty
MesazhTitulli: Re: Rregullat e forumit!   Rregullat e forumit! EmptyFri Sep 19, 2008 2:13 pm

sigurisht qe do t`i respektojme!
nese nuk respektohen, atehere si do shkojme mire me njeri-tjetrin?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Rregullat e forumit! Empty
MesazhTitulli: Re: Rregullat e forumit!   Rregullat e forumit! EmptyMon Sep 22, 2008 8:18 am

ke te drejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Rregullat e forumit! Empty
MesazhTitulli: Re: Rregullat e forumit!   Rregullat e forumit! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rregullat e forumit!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato  :: Pre-Forum :: Ndihme-Kerkesa-Probleme-
Kërce tek: