Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimiGallery

 

 www.luisianalopilato.tk

Shko poshtë 
4 posters
AutoriMesazh
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

www.luisianalopilato.tk Empty
MesazhTitulli: www.luisianalopilato.tk   www.luisianalopilato.tk EmptyFri Sep 19, 2008 1:02 pm


_________________
www.luisianalopilato.tk Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

www.luisianalopilato.tk Empty
MesazhTitulli: Re: www.luisianalopilato.tk   www.luisianalopilato.tk EmptyFri Sep 19, 2008 1:41 pm

TE PERGEZOJ ELI E KAM PAR WEBIN ME HEREET dhe esht i mrrekullushem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

www.luisianalopilato.tk Empty
MesazhTitulli: Re: www.luisianalopilato.tk   www.luisianalopilato.tk EmptyFri Sep 19, 2008 2:29 pm

po, patjeter qe eshte fantastik!
cdo gje qe ben Eli eshte e papame!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

www.luisianalopilato.tk Empty
MesazhTitulli: Re: www.luisianalopilato.tk   www.luisianalopilato.tk EmptyFri Sep 19, 2008 2:31 pm

fantastik urime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

www.luisianalopilato.tk Empty
MesazhTitulli: Re: www.luisianalopilato.tk   www.luisianalopilato.tk EmptySat Sep 20, 2008 7:30 am

edhe pse eshte shum e re ajo di shum gjera dhe jep mendime si te ishte me e madhe e pergezoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

www.luisianalopilato.tk Empty
MesazhTitulli: Re: www.luisianalopilato.tk   www.luisianalopilato.tk EmptySat Sep 20, 2008 7:47 am

ej ej ej avash avash !! Sad Shocked Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
www.luisianalopilato.tk Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

www.luisianalopilato.tk Empty
MesazhTitulli: Re: www.luisianalopilato.tk   www.luisianalopilato.tk EmptySat Sep 20, 2008 1:17 pm

ty si te erdhi? te verteten po themi! Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
Sponsored content

www.luisianalopilato.tk Empty
MesazhTitulli: Re: www.luisianalopilato.tk   www.luisianalopilato.tk Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
www.luisianalopilato.tk
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato  :: Luisiana Lopilato :: Luisiana Lopilato-Website-
Kërce tek: