Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiGallery

 

 Pershendetni PLZZ

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Pershendetni PLZZ Empty
MesazhTitulli: Pershendetni PLZZ   Pershendetni PLZZ EmptyWed Sep 24, 2008 5:14 am

PERSONIN QE E DONI ME SE SHUMTI ....me nje keng apo me ndonje poezi...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Pershendetni PLZZ Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetni PLZZ   Pershendetni PLZZ EmptyWed Sep 24, 2008 11:56 am

me kengen senora de nadie-jaime camil
pershendessss....shoqet e mia te ngushta!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Pershendetni PLZZ Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetni PLZZ   Pershendetni PLZZ EmptyWed Sep 24, 2008 12:57 pm

me te gjitha kengat e erreway-it e pershendes te gjith miqt e mi me te mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Pershendetni PLZZ Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetni PLZZ   Pershendetni PLZZ EmptyThu Oct 16, 2008 1:52 pm

haha me hile!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Pershendetni PLZZ Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetni PLZZ   Pershendetni PLZZ EmptySun Oct 19, 2008 6:22 am

hahahha pse me hile geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Pershendetni PLZZ Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetni PLZZ   Pershendetni PLZZ Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetni PLZZ
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershendetni...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato  :: Pre-Forum :: Pershendetje dhe urime-
Kërce tek: