Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiGallery

 

 Cili eshte programi juaj ditor tani qe ka filluar shkolla?

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Cili eshte programi juaj ditor tani qe ka filluar shkolla? Empty
MesazhTitulli: Cili eshte programi juaj ditor tani qe ka filluar shkolla?   Cili eshte programi juaj ditor tani qe ka filluar shkolla? EmptyThu Sep 25, 2008 6:54 am

Si e "programoni" diten?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Cili eshte programi juaj ditor tani qe ka filluar shkolla? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte programi juaj ditor tani qe ka filluar shkolla?   Cili eshte programi juaj ditor tani qe ka filluar shkolla? EmptyThu Oct 16, 2008 3:23 am

pasi mesimin e kam pasdite zjgohem ne mengjes mesoj diqka nese kam per te mesuar pastaj kur te behet koha per ne shkoll shkoj ne ora 12:30 pastaj kur vi nga shkolla pushoj pak bej detyra mandej hy ne net nese kam per te shkuar diku shkoj keshtu Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Cili eshte programi juaj ditor tani qe ka filluar shkolla? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte programi juaj ditor tani qe ka filluar shkolla?   Cili eshte programi juaj ditor tani qe ka filluar shkolla? EmptyThu Oct 16, 2008 1:50 pm

ne 12:30?un e kam ne 1 gjithmon!(pervec te henes dhe te emrkures qe kam basketboll pas msimit)Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Sponsored content

Cili eshte programi juaj ditor tani qe ka filluar shkolla? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte programi juaj ditor tani qe ka filluar shkolla?   Cili eshte programi juaj ditor tani qe ka filluar shkolla? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cili eshte programi juaj ditor tani qe ka filluar shkolla?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato  :: Diskutime te ndryshme :: Diskutime-LOJERA-
Kërce tek: