Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gjithcka rreth Camila Bordonaba dhe Luisiana Lopilato ne kete forum!!
 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimiGallery

 

 Loja e ngjyrave

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Loja e ngjyrave Empty
MesazhTitulli: Loja e ngjyrave   Loja e ngjyrave EmptyFri Sep 19, 2008 9:38 am

cila ngjyr ju pelqen me shum dhe pse...???

po cila eshte ngjyra e preferuar e lu (fanse te lu) ppo e camit (fanse te camit)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Loja e ngjyrave Empty
MesazhTitulli: Re: Loja e ngjyrave   Loja e ngjyrave EmptyFri Sep 19, 2008 1:03 pm

ngjyrat me te vertet si di !
po per vete....e bardha,bluja,jeshilja e ne fund roza!

_________________
Loja e ngjyrave Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Loja e ngjyrave Empty
MesazhTitulli: Re: Loja e ngjyrave   Loja e ngjyrave EmptyFri Sep 19, 2008 1:25 pm

E gjelberta (jeshilja) adhuruse e flaket hahaha nuk e nderroj
te tjerat jan e verdha roza
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Loja e ngjyrave Empty
MesazhTitulli: Re: Loja e ngjyrave   Loja e ngjyrave EmptyFri Sep 19, 2008 2:35 pm

atehere, ngjyra e preferuar e Lu eshte roza, kurse e Camit bluja!

dhe me interesantja eshte se edhe ngjyra e preferuar e Benjas eshte bluja! shikoni, edhe ngjyrat kane njelloj! dhe thone pastaj qe nuk jane bere per njeri tjetrin!

mua me pelqen bluja, e bardha, e zeza, grija, lejlaja....ne pergjithesi ngjyra te erreta!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Loja e ngjyrave Empty
MesazhTitulli: Re: Loja e ngjyrave   Loja e ngjyrave EmptySat Sep 20, 2008 5:35 am

mua me pelqen ngjyra blu gjelber portokali dhe e zez
ngjyra e preferuar e camit eshte blu e lu-s eshte roze e benjas eshte blu edhe e felit eshte blu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Loja e ngjyrave Empty
MesazhTitulli: Re: Loja e ngjyrave   Loja e ngjyrave EmptySat Sep 20, 2008 7:03 am

jo, e preferuara e Felit eshte jeshilja, jo bluja!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
sigi
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
sigi


Numri i postimeve : 20
Registration date : 18/09/2008

Loja e ngjyrave Empty
MesazhTitulli: Re: Loja e ngjyrave   Loja e ngjyrave EmptySat Sep 20, 2008 11:53 am

mua me pelqen roza,e bardha,e zeza,e verdha e kuqja!keto me shume!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Loja e ngjyrave Empty
MesazhTitulli: Re: Loja e ngjyrave   Loja e ngjyrave EmptySat Sep 20, 2008 1:38 pm

ua sa mir i dikeni ngjyrat e erreway me!Un ku skam kerkuar!

_________________
Loja e ngjyrave Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Marisa
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
Marisa


Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendndodhja : Tirana
Puna/Hobi : shkolle, internet
Registration date : 19/09/2008

Loja e ngjyrave Empty
MesazhTitulli: Re: Loja e ngjyrave   Loja e ngjyrave EmptySat Sep 20, 2008 2:57 pm

i kam lexuar te biografia e plote!
po deshe ta jap linkun!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.rebeldeway.forum-2007.com
rrita
**Fan de Cami**
**Fan de Cami**
rrita


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 32
Cami apo Lu? : cami
Registration date : 19/09/2008

Loja e ngjyrave Empty
MesazhTitulli: Re: Loja e ngjyrave   Loja e ngjyrave EmptyMon Sep 22, 2008 9:12 am

ok marisa ndoshta ke te drejt
por un kur e kam lexuar ngjyren e preferuar te felit tek nje web faqe ka lexuar qe ngjyra e preferuar e tij eshte "azul" ndoshta aty ak qen gabim nuk e di
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eli
KRIJUES-**Fan de Cami**
KRIJUES-**Fan de Cami**
eli


Female
Numri i postimeve : 75
Age : 26
Cami apo Lu? : Cami!
Registration date : 18/09/2008

Loja e ngjyrave Empty
MesazhTitulli: Re: Loja e ngjyrave   Loja e ngjyrave EmptyTue Sep 23, 2008 12:40 pm

meqe ra fjala me pelqen edhe e zeza!

_________________
Loja e ngjyrave Foro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://luly-cami.albanianforum.net
Bubulina
**Fan de Lu**
**Fan de Lu**
Bubulina


Female
Numri i postimeve : 81
Age : 30
Vendndodhja : Prishtina
Puna/Hobi : Tenissi,Basketbolli...
Registration date : 19/09/2008

Loja e ngjyrave Empty
MesazhTitulli: Re: Loja e ngjyrave   Loja e ngjyrave EmptyWed Sep 24, 2008 4:49 am

me pelqen dhe zeza ne mas
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Loja e ngjyrave Empty
MesazhTitulli: Re: Loja e ngjyrave   Loja e ngjyrave Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Loja e ngjyrave
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Camila Bordonaba&Lulisiana Lopilato  :: Diskutime te ndryshme :: Diskutime-LOJERA-
Kërce tek: